PVC kaplamalı Galvaniz Tel Örgü

PVC Kaplamalı Galvaniz Tel Örgü

pvc-tel-adibellitel
pvc-tel-adibellitel

PVC tel örgü günümüzde yaygın olarak bahçe etrafı veya halı saha etrafını çevirmekte kullanılmaktadır. Adıbelli Tel olarak Mersin’de 1997’den beri PVC tel örme işi yapıyoruz. PVC dediğimiz materyalin açılımı Polivinil Klorür‘dür oldukça geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Üstelik PVC Dünyada en çok üretilen sentetik plastik polimerler arasında üçüncü sıradadır. Korumacı ve sağlam yapısından dolayı elektrik yalıtımı dahil birçok endüstride kullanılmaktadır. Sonuç olarak dayanıklılığıyla dikkat çeken PVC’yi Galvaniz tel üzerine kaplama yapılacak şekilde kullanıyoruz. Galvanize daldırılmış teller paslanmaya dayanıklıdır üstüne PVC kaplaması yapılınca ömürlük koruma sunmaktadır. 

En çok tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer alan PVC kaplama galvanizli tel ürünümüzü siparişinize özel olarak 2×2, 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 göz aralığında ve çeşitli kalınlık seçenekleriyle üretiyoruz. Aynı zamanda galvanizli telin üzerindeki PVC kaplamanın rengini de yine siparişinize göre çok seçenekli hazırlıyoruz, yeşil ve beyaz renk seçeneklerimiz mevcuttur. Diğer tüm ayrıntılar için sağ üstte bulunan ürün özellikleri tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini belirliyor, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra ölçümlerinizi bir yere not ediyorsunuz.
Mersin Adıbelli Tel şubemize gelerek veya uzaktaysanız numaramızdan(tıkla ve hemen ara) bizlere ulaşarak sizlerle hangi ürünümüzü kullanarak nasıl bir kaplama yapacağımızı istişare ediyoruz.
Hizmetimizi uygulayacağınız alana göre size olabilecek en iyi tel örgü hizmetini sunuyor ve tamamen sizin tercihinize göre siparişinizi alıyoruz.
Ürünümüzü siparişinizin çeşidi, boyutu, kalınlığı ve rengi ile birlikte siparişinize özel olarak belirttiğimiz süre içinde hazırlıyoruz. Hazırlanış aşamasında sizleri bilgilendiriyor
ve siparişinizin en kısa sürede hazırlanabilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.
Hazırlanış aşamasından sonra sizlere ulaşıyor ve montaj için birlikte tarih belirliyoruz.
Son aşamada montaj için ekibimizle gelip aynı gün (siparişe göre değişmektedir) montajımızı yapıyor ve anahtar teslim olarak işimizi tamamlıyoruz.
Bundan sonra; size güle güle ürünümüzü eskitmek, bize de sizin memnuniyetinizden oluşan gururla markamızı büyütmek düşüyor 🙂

Adıbelli Tel Örgü olarak Mersin’in; Mezitli, Tarsus, Akdeniz, Yenişehir, Erdemli, Anamur, Karaduvar, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut, Silifke ilçelerine tel örgü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
Üstelik bu ilçelerle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin 7 farklı şehrinde şubelerimizle sizlere tel örgü ve panel çit hizmetleri veriyoruz, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Önemli Bilgiler

PVC kaplamalı Galvaniz Tel Örgü
Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: