Panel Çit Sistemleri

Panel Çit Sistemleri

panel-cit-adibellitel

Panel Çit Sistemleri günümüzde yaygın olarak site,apartman,bahçe,fabrika veya lokal alan çevirmekte kullanılmaktadır. Adıbelli Tel olarak Mersin’de 1997’den beri Panel Çit Sistemleri montajı ve satışı yapıyoruz. Üçgen kavisli olan panel çit örgü, benzersiz gömülü kanca tasarımı ile sütun halde sağlam bir yapı oluşturur.
Yüksek mukavemetli panel çit teli soğuk basımdır. Kaynaklar yapıldıktan sonra üst bağlantı eki çelik boru direği ile sabitlenir.
Geniş kullanım alanı ile birçok alanda kullanılmakta ve görsel olarak bir bütün halde estetik olarak durmaktadır.Diğer tel çeşitlerimize göre daha kalın ve daha sağlam bir yapıdadır, bükülmez ve kaplama sayesinde paslanmaz.

Panel çit sistemlerimizde dış kaplamanın rengini de yine siparişinize göre çok seçenekli hazırlıyoruz, yeşil ve beyaz renk seçeneklerimiz mevcuttur. Diğer tüm ayrıntılar için sağ üstte bulunan ürün özellikleri tablomuzu inceleyebilirsiniz.

adibelli-panel-cit-2
adibelli-panel-cit-2

Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini belirliyor, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra ölçümlerinizi bir yere not ediyorsunuz.
Mersin Adıbelli Tel şubemize gelerek veya uzaktaysanız numaramızdan(tıkla ve hemen ara) bizlere ulaşarak sizlerle hangi ürünümüzü kullanarak nasıl bir kaplama yapacağımızı istişare ediyoruz.
Hizmetimizi uygulayacağınız alana göre size olabilecek en iyi tel örgü hizmetini sunuyor ve tamamen sizin tercihinize göre siparişinizi alıyoruz.
Ürünümüzü siparişinizin çeşidi, boyutu, kalınlığı ve rengi ile birlikte siparişinize özel olarak belirttiğimiz süre içinde hazırlıyoruz. Hazırlanış aşamasında sizleri bilgilendiriyor
ve siparişinizin en kısa sürede hazırlanabilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.
Hazırlanış aşamasından sonra sizlere ulaşıyor ve montaj için birlikte tarih belirliyoruz.
Son aşamada montaj için ekibimizle gelip aynı gün (siparişe göre değişmektedir) montajımızı yapıyor ve anahtar teslim olarak işimizi tamamlıyoruz.
Bundan sonra; size güle güle ürünümüzü eskitmek, bize de sizin memnuniyetinizden oluşan gururla markamızı büyütmek düşüyor 🙂

Adıbelli Tel Örgü olarak Mersin’in; Mezitli, Tarsus, Akdeniz, Yenişehir, Erdemli, Anamur, Karaduvar, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut, Silifke ilçelerine tel örgü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
Üstelik bu ilçelerle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin 7 farklı şehrinde şubelerimizle sizlere tel örgü ve panel çit hizmetleri veriyoruz, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Önemli Bilgiler

Panel Çit Sistemleri
Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: