Jiletli Tel

Jiletli Tel

jiletli-tel-adibellitel

Adıbelli Tel olarak Mersin’de 1997’den beri Jiletli tel satışı yapıyoruz. Jiletli teller evinizi veya ticari mülkünüzü korumak için uygundur. Farklı tel ve çit türlerimizin güvenliğini artırmak için kullanılabilir. Kaynak yapılabilir, ancak direklere tutturmak için herhangi bir bağ teli veya galvanizli bağ teli veya jiletli tel klipsler kullanılarak kolayca monte edilebilir. Tuğla/beton duvarın üstünde, çevre boyunca zeminde zincir bağlantı çit gibi her türlü dış mekan uygulaması için çok kullanışlıdır ve güvenlik amaçlı olarak direklere takılır.
Jiletli teller yüksek kaliteli galvanizden yapılmıştır ve çok keskindir. Suya ve hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kolayca paslanmazlar ve yıllarca koruyabilirler. Sincap gibi hayvanları konutunuzdan uzak tutmak veya kuşların bahçeye dadanmasını önlemek için birebirdir. 
Kurulumu kolay olan jiletli tellerin çitlerinize dolayısıyla bahçenize montajı zahmetli olduğu için Adıbelli Tel olarak profesyonel ekip ile montajını yapmaktayız. 

Diğer tüm ayrıntılar için sağ üstte bulunan ürün özellikleri tablomuzu inceleyebilirsiniz.

jiletli-tel-adibellitelx
jiletli-tel-adibellitelx

Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini belirliyor, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra ölçümlerinizi bir yere not ediyorsunuz.
Mersin Adıbelli Tel şubemize gelerek veya uzaktaysanız numaramızdan(tıkla ve hemen ara) bizlere ulaşarak sizlerle hangi ürünümüzü kullanarak nasıl bir kaplama yapacağımızı istişare ediyoruz.
Hizmetimizi uygulayacağınız alana göre size olabilecek en iyi tel örgü hizmetini sunuyor ve tamamen sizin tercihinize göre siparişinizi alıyoruz.
Ürünümüzü siparişinizin çeşidi, boyutu, kalınlığı ve rengi ile birlikte siparişinize özel olarak belirttiğimiz süre içinde hazırlıyoruz. Hazırlanış aşamasında sizleri bilgilendiriyor
ve siparişinizin en kısa sürede hazırlanabilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.
Hazırlanış aşamasından sonra sizlere ulaşıyor ve montaj için birlikte tarih belirliyoruz.
Son aşamada montaj için ekibimizle gelip aynı gün (siparişe göre değişmektedir) montajımızı yapıyor ve anahtar teslim olarak işimizi tamamlıyoruz.
Bundan sonra; size güle güle ürünümüzü eskitmek, bize de sizin memnuniyetinizden oluşan gururla markamızı büyütmek düşüyor 🙂

Adıbelli Tel Örgü olarak Mersin’in; Mezitli, Tarsus, Akdeniz, Yenişehir, Erdemli, Anamur, Karaduvar, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut, Silifke ilçelerine tel örgü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
Üstelik bu ilçelerle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin 7 farklı şehrinde şubelerimizle sizlere tel örgü ve panel çit hizmetleri veriyoruz, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Önemli Bilgiler

Jiletli Tel
Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: