Galvanizli Tel Örgü

Galvanizli Tel Örgü

galvaniz-tel-adibellitel

Galvaniz tel örgü günümüzde yaygın olarak bahçe etrafı veya halı saha etrafını çevirmekte kullanılmaktadır. Adıbelli Tel olarak Mersin’de 1997’den beri Galvaniz tel örme işi yapıyoruz. Galvaniz dayanıklılık kimyasalıdır. Galvaniz, 450-455 derecedeki erimiş çinkonun içine daldırılan çeliğin kaplanmasına denir. Çinko, demirle kuvvetli bağlar yaparak üçlü bir faz tabakası meydana getirir. Bu işlem Adıbelli tel ürünlerinin hepsine uygulanmış vaziyettedir ve olası bir paslanmayı yok eder. Özellikle paslanmaya karşı yapılan bu Galvanizleme işlemi dışarıda, açıokay havada her türlü hava koşulunda çalışacak metallerin ömrünün uzatılması için yapılmaktadır. Dolayısıyla uzun ve kalite sağlar.

En çok tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer alan Galvaniz Tel ürünlerimizi siparişinize özel olarak 2×2, 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 göz aralığında ve çeşitli kalınlık seçenekleriyle üretiyoruz. Diğer tüm ayrıntılar için sağ üstte bulunan ürün özellikleri tablomuzu inceleyebilirsiniz.

galvaniz-tel-orulmus-adibellitel

Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini belirliyor, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra ölçümlerinizi bir yere not ediyorsunuz.
Mersin Adıbelli Tel şubemize gelerek veya uzaktaysanız numaramızdan(tıkla ve hemen ara) bizlere ulaşarak sizlerle hangi ürünümüzü kullanarak nasıl bir kaplama yapacağımızı istişare ediyoruz.
Hizmetimizi uygulayacağınız alana göre size olabilecek en iyi tel örgü hizmetini sunuyor ve tamamen sizin tercihinize göre siparişinizi alıyoruz.
Ürünümüzü siparişinizin çeşidi, boyutu, kalınlığı ve rengi ile birlikte siparişinize özel olarak belirttiğimiz süre içinde hazırlıyoruz. Hazırlanış aşamasında sizleri bilgilendiriyor
ve siparişinizin en kısa sürede hazırlanabilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.
Hazırlanış aşamasından sonra sizlere ulaşıyor ve montaj için birlikte tarih belirliyoruz.
Son aşamada montaj için ekibimizle gelip aynı gün (siparişe göre değişmektedir) montajımızı yapıyor ve anahtar teslim olarak işimizi tamamlıyoruz.
Bundan sonra; size güle güle ürünümüzü eskitmek, bize de sizin memnuniyetinizden oluşan gururla markamızı büyütmek düşüyor 🙂

Adıbelli Tel Örgü olarak Mersin’in; Mezitli, Tarsus, Akdeniz, Yenişehir, Erdemli, Anamur, Karaduvar, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut, Silifke ilçelerine tel örgü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
Üstelik bu ilçelerle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin 7 farklı şehrinde şubelerimizle sizlere tel örgü ve panel çit hizmetleri veriyoruz, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Ürün Özellikleri

Önemli Bilgiler

Galvanizli Tel Örgü
Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: