Bahçe Çevirme Uygulaması

HİZMETLERİMİZ

Bahçe Etrafı Çevirme

KALİTE

Adıbelli Tel olarak bünyemizde paslanmaz galvanizli tel barındırmaktayız. Yapacağımız uygulamalarda kalite garantisi sunuyoruz.

SİPARİŞE ÖZEL ÜRETİM

Bize vereceğiniz siparişlerde, sizlere özel olarak verdiğiniz boyut,kalınlık veya göz aralığında üretim yapıyoruz.

UZUN ÖMÜRLÜ

İçerdiği galvaniz kimyasalı sayesinde tel örgülerimizde paslanmaya karşı koruma mevcuttur dolayısıyla uzun ömürlüdür. Suya, toza, yağmura, fırtınaya ve diğer etmenlere karşı minimum 5 yıl paslanmadan kalabilir. Bu sebepten uzun ömürlüdür.

Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerini belirliyorsunuz, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra ölçümlerinizi bir yere not ediyorsunuz.
Adıbelli Tel şubemize gelerek veya uzaktaysanız numaramızdan bizlere ulaşarak sizlerle hangi ürünümüzü kullanarak nasıl bir kaplama yapacağımızı istişare ediyoruz.
Hizmetimizi uygulayacağınız alana göre size olabilecek en iyi tel örgü hizmetini sunuyor ve tamamen sizin tercihinize göre siparişinizi alıyoruz.
Ürünümüzü siparişinizin çeşidi, boyutu, kalınlığı ve rengi ile birlikte siparişinize özel olarak belirttiğimiz süre içinde hazırlıyoruz. Hazırlanış aşamasında sizleri bilgilendiriyor
ve siparişinizin en kısa sürede hazırlanabilmesi için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz.
Hazırlanış aşamasından sonra sizlere ulaşıyor ve montaj için birlikte tarih belirliyoruz.
Son aşamada montaj için ekibimizle gelip aynı gün (siparişe göre değişmektedir) montajımızı yapıyor ve anahtar teslim olarak işimizi tamamlıyoruz.
Bundan sonra; size güle güle ürünümüzü eskitmek, bize de sizin memnuniyetinizden oluşan gururla markamızı büyütmek düşüyor 🙂

Adıbelli Tel Örgü olarak Mersin’in; Mezitli, Tarsus, Akdeniz, Yenişehir, Erdemli, Anamur, Karaduvar, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Gülnar, Mut, Silifke ilçelerine tel örgü hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.
Üstelik bu ilçelerle sınırlı kalmayıp Türkiye’nin 7 farklı şehrinde şubelerimizle sizlere tel örgü hizmeti veriyoruz, bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Bahçe Çevirme Uygulaması
Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: